Ceník

Ceník Právní služby poskytuje advokát převážně na základě smluvní odměny sjednané dohodou mezi advokátem a klientem, přičemž pro stanovení výše této odměny se obvykle vychází z vyhlášky Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif).

Prosazujeme však individuální přístup ke klientovi, tak abychom řešení jeho právního případu mohli postavit na míru jeho potřebám a preferencím.

Cena poskytovaných služeb se tak může odvíjet i od času na případu stráveném, přičemž hodinová sazba činí 1.500,- Kč až 3.000,- Kč + DPH dle složitosti a specifik daného případu.

Z naší snahy vyjít klientovi vstříc, plyne i možnost sjednat ve zvláštních případech odměnu odlišně od obecného ceníku kanceláře. Na každý specifický projekt či záležitost klienta jsme schopni sestavit samostatný ceník. V případě dlouhodobější spolupráce nabízíme rovněž variantu paušální odměny, kdy za měsíční paušál klientovi nabízíme zvýhodněnou hodinovou sazbu.

Kde nás najdete

Sídlíme na adrese Vinohradská 1336/97, 120 00, Praha 2 - Vinohrady

Copyright © Mgr. Lucie Suchá, advokátka 2016
Tvorba www stránek People For Net a.s.